Верифікований профіль
9
Років досвіду
4
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
10
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
вчора
Привіт! Я ріелтор із досвідом роботи у сфері нерухомості вісім років.

Я допомагаю купити, продати, орендувати і здати в оренду нерухомість у Львові та Львівській області.

Знайду ідеальне місце для проживання або для бізнесу, враховуючи ваш бюджет та усі побажання.

Опишіть житло вашої мрії – і я підберу для вас декілька варіантів, організую огляди, проведу переговори з продавцями.

Я знаю усі актуальні пропозиції у Львові, адже працюю із багатьма агентствами нерухомості і маю доступ до всіх ресурсів з оголошеннями про продаж нерухомості.

Із продажем я теж допоможу – оціню, сфотографую, зроблю якісну рекламу та приведу потенційних покупців.

Супроводжую від огляду квартири до нотаріуса!

Портфоліо реалізованих об’єктів (7)

  • продано
    20 000 $
    1 064 $/м²

    Юрія Липи вул., 18

    1 кімната
    19 / 10 / 5 м²
    поверх 1 з 9
    1987 рік побудови
    1 міс. тому
    Продам нежитлове приміщення під квартиру на вулиці Юрія Липи! Площа - 18.8 м2, Поверх - 1\9. Вхід з під'їзду, опалення центральне. Приміщення можна облаштувати під квартиру - вхід в кухню, направо кімната, наліво гардеробна та санвузол. 10 Квт заведене в приміщення. Потребує ремонту, хороша інвестиція під здачу в оренду як приміщення\квартира. Локація має зручну інфраструктуру. Ціна - 20 000$ Телефонуйте!
  • продано
    115 000 $
    2 500 $/м²

    Богдана Хмельницького вул., (ЖК Новий форт (будинок 2))

    1 кімната
    46 / 17 / 25 м²
    поверх 3 з 6
    2024 рік побудови
    1 міс. тому
    Квартира з дизайнерським ремонтом в ЖК Новий Форт! 10 хвилин до центру! Продам квартиру однокімнатну на вулиці Промислова Площа - 46 м2, Поверх - 3\6 Квартира з ремонтом, меблями та технікою, все залишається! Круте планування - кухня-вітальня з диваном, столиком, вхідна група з місткою шафою, кімната з шафою, ліжком, санвузол з інсталяцією, ванною та місцями для зберігання Ремонт зроблено якісно та надовго Тепла підлога, найдіні автомати на електрику Класний, розвинений район поруч центру міста Комплекс зданий та заселений Найкраща пропозиція на ринку! Купуйте - будете задоволені Ціна - 115 000 $ Телефонуйте, огляди в зручний для вас час
  • здано
    300 $/міс

    Євгена Патона вул., 13

    2 кімнати
    51 / 30 / 7 м²
    поверх 6 з 9
    1977 рік побудови
    3 міс. тому
    Двокімнатна квартира на вулиці Патона Будинок цегляна чешка утеплена, площа - 51 м2, поверх - 6\9 Ліфт Квартира в гарному житловому стані, все необхідне для комфортного життя Кухня та дві кімнати, роздільний санвузол, коридор, велика лоджія Чудова пропозиція бюджетної оренди Ціна - 300 доларів\місяць [телефон приховано]Максим Пропозиція від ріелтора
  • продано
    66 000 $
    1 618 $/м²

    Топольна вул., 4

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Голоско ЖК AUROOM AIR
    1 кімната
    41 / 13 / 13 м²
    поверх 10 з 16
    4 міс. тому
    Продаж квартири в ЖК Auroom Air, секція 1, вулиця Топольна, ТЦ Спартак, без комісії Площа - 40.8 м2, Поверх - 10\16 Сучасний проект будинку з резервним живленням! Оптимальне та зручне планування з балконом на західну сторону з виглядом на Брюховичі Кухня-вітальня, кімната, санвузол, гардероб та балкон Найкраща ціна в ЖК! Звертайтесь та встигність придбати квартирі для себе або інвестиції прямо зараз! Ціна - 66 000 $, без комісії Телефонуйте!
  • продано
    110 000 $
    1 701 $/м²

    Зелена вул., 115

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Погулянка ЖК INFINITY PARK
    2 кімнати
    65 / 29 / 19 м²
    поверх 6 з 10
    8 міс. тому
    Двокімнатна квартира у ЖК Infinity Park, на вулиці Зелена 115Б Площа - 64,66 м2, Поверх - 6\10 Будівництво активно триває, здача будинку в IV кварталі 2025 року Квартира має дві кімнати, кухню вітальню, роздільний санвузол та великий відкритий балкон на вулицю Жасминова Залита стяжка, розведена тепла підлога, поштукатурені стіни Чудова пропозиція для життя або здачі в оренду Перший будинок у Львові з власним басейном! Унікальне розташування між двома парками - парк Погулянка та парк Снопківський Вся необхідна інфраструктура поруч, до центру міста всього - 2.5 км Ціна - 110 000 $, продаж без комісії Телефонуйте для огляду або детальнішої інформації
  • продано
    81 500 $
    1 988 $/м²

    Пасічна вул., 49

    1 кімната
    41 / 15 / 13 м²
    поверх 3 з 8
    1 р. 1 міс. тому
    Продам 1-кімнатну квартиру на вулиці Пасічна у ЖК Globus Panorama! Площа - 41 м2, Поверх - 3\8 Квартира повністю з ремонтом та меблями, все залишається По всій квартири підігрів підлоги, опалення індивідуальне газове Кімната з ліжком з масиву, панорамними вікнами та виходом на відкриту лоджію Кухня з усією необхідною побутовою технікою, фільтр на воду, кухня на blum та теж має вихід на лоджію Вхідна група, сигналізація, гардеробна з пралкою, санвузол з ванною Середній поверх, газове опалення, зданий та заселений ЖК Ціна - 81 500 $, найкращий варіант для здачі в оренду Телефонуйте! Ключі на руках
  • продано
    77 000 $
    2 139 $/м²

    Героїв Майдану вул., 19-Б

    1 кімната
    36 / 16 / 10 м²
    поверх 2 з 6
    1 р. 2 міс. тому
    Однокімнатна квартира на вулиці Героїв Майдану, Сокільники, ЖК Globus Park Площа - 37 м2, Поверх - 2\6, Здана та заселена новобудова 2019 року Квартира з новим ремонтом та технікою Вбудована техніка: посудомийка, духовка, мікрохвильовка, холодильник В квартирі індивідуальне газове опалення, встановлено підігрів підлоги з регулюванням через Wifi та кондиціонер З кухні вихід на відкриту лоджію зі столиком та стільцями Ванна кімната з повноцінною ванною, прально-сушильною машиною, інсталяцією, гігієнічним душем та дзеркалом з підсвіткою Ремонт у світлих тонах, тепла та затишна Чудове планування квартири: гардеробна, кімната, кухня, вхідна група та санвузол Повністю укомплекована квартира, з...
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість